€ 1300 euro netto miesięcznie

Praca w Niemczech dla opiekunki do dzieci od sierpnia 2015 zakwaterowanie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: minimum 6 miesięcy
  • Opublikowany: lipiec 30, 2015 00:30

Rodzina z Frankfurtu nad Menem zatrudni od sierpnia 2015 zatrudni opiekunkę do dzieci. Ogłoszenie pracy w Niemczech z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Opiekunka do dzieci

Czas trwania umowy: minimum 6 miesięcy

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem

Wynagrodzenie: 1300 euro netto miesięcznie

Start: sierpień 2015

Opis stanowiska pracy:

  • Opieka będzie sprawowana nad dwójką dzieci – 2 i 6 lat. Dzieci nie sprawiają kłopotów wychowawczych, są względnie spokojne jednak potrzebują osoby do opieki kiedy rodzice są w pracy.
  • Opiekunka będzie odprowadzać chłopca do szkoły. W ciągu dnia opieka sprawowana jest nad dziewczynką.
  • Osoba zatrudniona odpowiada za drobne prace w domu, podanie posiłków, zaprowadzenie lub odwiezienie dzieci do szkoły czy zajęcia pozalekcyjne.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z dziećmi
  • duża empatia
  • brak nałogów
  • odpowiedzialność
  • dyspozycyjność od zaraz na minimum 6 miesięcy
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • nieposiadanie żadnych zobowiązań w Polsce – pożądane są osoby bezdzietne i niezamężne
  • umiejętność obchodzenia się ze zwierzętami – rodzina posiada dwa psy które nie wykazują agresji w stosunku do ludzi
  • prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • bezpłatne zamieszkanie w rodziną niemiecką – oddzielny, umeblowany pokój
  • dobre zarobki
  • rodzinną atmosferę
  • umowa o pracę na pół roku z możliwością przedłużenia
  • ubezpieczenie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztags-beruf@eclipso.de
w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – 08/015/15

ID ogłoszenia: 1855ba02cf929e1