€ 12 euro/h plus dieta

Niemcy praca tynkarz od zaraz na budowie bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 2, 2015 06:00

Zatrudnimy pracownika ogólnobudowlanego w charakterze tynkarza do pracy w Niemczech na budowie. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie bez znajomości języka niemieckiego przy wykończeniach.

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany – tynkarz

Lokalizacja: Berlin

Wynagrodzenie: 12 euro na godzinę pracy plus dieta

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik będzie zajmował się zadaniami remonto wykończeniowymi związanymi z malowaniem ścian, tynkowaniem, montażem regipsów, szpachlowaniem, tapetowaniem czy też układaniem kafelków

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego mile widziana aczkolwiek nie jest warunkiem obowiązkowym
  • doświadczenie zawodowe
  • pracowitość
  • odpowiednia praktyka, znajomość narzędzi i materiałów
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność
  • sumienność
  • mile widziane osoby mobilne z własnym samochodem

Zapewniamy:

  • podjęcie pracy w Niemczech od zaraz
  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • regularne wyjazdy do Polski
  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • zapewnione wszelkie materiały oraz narzędzia

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: tynkarz/11/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 12056369cc023835

4 komentarze na “Niemcy praca tynkarz od zaraz na budowie bez znajomości języka Berlin”

  1. mam 6 letnie doswiadczenie na budowie potafie.spachlowanie malowanie tynkowanie zabudowy z gk

  2. Witam, jestem wykwalifikowanym murarzem z 25-letnim stażem pracy.Potrafię wykonać wszystkie prace budowlane oraz wykończeniowe.Jestem odpowiedzialny,zdyscyplinowany i pracowity.Chciałbym podjąć pracę w Państwa firmie .Proszę o kontakt mailowy.

  3. Witam, jestem zainteresowany oferta pracy , podejme prace od zaraz , mam 27 lat i ww doswiadczenie. Prosze o kontakt pod nr tel 603480863.

  4. Witam, jestem zainteresowany ta oferta pracy. Aktualnie przebywam w Berlinie posiadam własne narzedzia oraz auto.Mam 20-letnie doswiadczenie w branzy budowlanej, moja znajomosc jezyka niemieckiego jest w stopniu komunikatywnym. Prosze o kontakt +4915166427216