€ do uzgodnienia

Aktualna praca w Niemczech dla kuriera-kierowcy kat.B od zaraz w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 13, 2014 13:41

Firma wysyłkowa poszukuje pilnie kuriera do rozwożenia paczek w Berlinie. Oferta pracy w Niemczech od zaraz z zakwaterowaniem dla kierowców kat.B. Zatrudnienie dla osób z podstawową znajomością języka i własnym samochodem.

Stanowisko: Kurier – Kierowca kat.B

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Miejsce zatrudnienia: Berlin

Obowiązki:

  • Praca polegać będzie na bieżącym odbieraniu i przewożeniu paczek.
  • Paczki będą dostarczane w czterech trybach – pilny priorytet – dostarczenie w ciągu godziny, pilna – do 4 godzin, zwykły – do końca dnia oraz ekonomiczny- w ciągu dwóch dni.
  • Pracownik będzie odbierał przesyłki i dostarczał je do klientów dbając o potwierdzenia odbioru.
  • Osoba zatrudniona będzie w stałym kontakcie z biurem.

Oczekiwania:

  • własny samochód i czynne prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym – podstawowa komunikacja
  • możliwość wyjazdu do pracy w Niemczech od zaraz
  • posiadanie lub chęć do założenia własnej Gewerbe
  • duża punktualność oraz dobre zorganizowanie czasu pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • wsparcie we wszelkich sprawach urzędowych oraz administracyjnych
  • zapewnione zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu, wszystkie pomieszczenia są wyposażone w podstawowe sprzęty, zapewniona jest pościel, koszt miesięczny to ok 250 euro
  • pracodawca zapewnia dofinansowane do zamieszkania i częściowy zwrot kosztów paliwa

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: kk/10/14

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 334543ba6e6a02fe