€ 1600 euro brutto

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka Bremen sortowanie odzieży używanej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 4, 2016 01:38

Fizyczna praca w Niemczech dla 5 osób bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży używanej. Oferta pochodzi z Bremen i jest do podjęcia od zaraz dla pracowników fizycznych.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Zarobki: 1600 euro brutto

Liczba wakatów: 5

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • sortowanie ręczne odzieży używanej przy taśmie lub stole
  • oddzielanie ubrań na podstawie jakości lub rodzaju
  • składanie ubrań i pakowanie

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • umiejętność do pracy w szybkim tempie
  • odpowiedzialność
  • brak uczuleń na kurz – praca w środowisku mocno uczulającym, prosimy o przemyślane aplikacje
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy

Zapewniamy:

  • odpłatnie oferujemy zamieszkanie w dobrych warunkach, koszt miesięczny to 200 euro
  • odzież roboczą oraz rękawiczki i maseczki ochronne
  • umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia na miejscu
  • pomoc we wszelkich kwestiach – również przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: fizyczna-w-sortowni-odzieży/07/16

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 75157797375dad81

4 komentarze na “Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka Bremen sortowanie odzieży używanej”

  1. Witam jestem chętny podjąć tą pracę

  2. Witam jestem chętny podjąć tą pracę mój numer tel 601627877

  3. Witam jestem zainteresowany pracą wraz z kolega mój numer tel 698-490-370
    e-mail gotti57@wp.pl pozdr

  4. Witam, jestem zainteresowana tą pracą posiadam 9 letni staż pracy za granicą proszę o szczegoly i kontakt .!

    Tel:+31626647072