€ 2300/mc

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka dla par na magazynie ze słodyczami Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 28, 2022 01:35

Oferujemy pracę w Niemczech od zaraz na magazynie hurtowni słodyczy. Ogłoszenie z Berlina dla par także bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu ze słodyczami

Miasto: Berlin, Niemcy

Zarobki: 2300 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • samodzielne kompletowanie towarów pod zamówienia
  • pakowanie i sprawdzanie zamówień
  • przyjmowanie oraz rozładunek dostaw
  • dbanie o porządek na stanowisku
  • samodzielne obsługiwanie sprzętów
  • wprowadzanie danych do systemu
  • inne zadania zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • umiejętność pracy w grupie
  • wydajność
  • solidność
  • przykładanie się do zadań
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia przez cały okres trwania umowy
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • niemiecką umowę o pracę
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie od pary lub 200 euro od osoby
  • szkolenia w zależności od potrzeb
  • obowiązuje system 3 zmianowy
  • dostęp do świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 38662b9e45023990