€ 14-16

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: luty 26, 2019 05:33

Propozycja zatrudnienia w Düsseldorf z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu domów i mieszkań. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla sprzątaczek lub sprzątaczy (4 wakaty).

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: od 14 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 4

Termin: od marca 2019

Opis stanowiska pracy:

  • sprzątanie domów i mieszkań – dokładne porządki wszystkich pomieszczeń, odkurzanie, mycie podłóg, kuchni, łazienek, zdejmowanie pajęczyn, włączanie prania, ścielenie łóżek, wynoszenie odpadów itp.

Wymagania:

  • zaangażowanie, elastyczność, staranność
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • brak nałogów
  • dokładność
  • mobilność – dużą zaletą będzie prawo jazdy i własne auto na wyjazd

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • płatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu przez pracodawcę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 9125c7463a3d94f5

1 odpowiedź na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań Düsseldorf”

  1. Cezary Jan na marzec 9, 2019 @ 16:42

    Ja z żoną jesteśmy zaciekawienie tą ofertą pracy. Mój numer telefonu komórkowego 015213494254 i E mail cezi-siara@wp.pl