€ 9,50 euro brutto/h

Fizyczna praca Niemcy dla par sortowanie owoców bez znajomości języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 19, 2016 04:34

Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla par przy sortowaniu owoców i warzyw. Zatrudnienie w firmie dystrybucyjnej z Düsseldorfu dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Miasto: Düsseldorf, Niemcy
Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto na godzinę pracy
Liczba wakatów: 6, preferujemy zgłoszenia od 3 par

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w firmie zajmującej się dystrybucją owoców oraz warzyw
  • pracownik będzie zajmował się sortowaniem i pakowaniem przy taśmie produkcyjnej
  • inne zadania mogą być zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • szybkość
  • elastyczność godzinowa – możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • gotowość do przyjechania własnym autem
  • brak problemów ze zdrowiem

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • pomoc na miejscu zapewnioną przez polskojęzycznego opiekuna
  • pracę dla par
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę początkowo na okres próbny z możliwością przedłużenia

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: sortowanie-owoców/09/16

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 87957df1c19d121d

2 komentarze na “Fizyczna praca Niemcy dla par sortowanie owoców bez znajomości języka Düsseldorf”

  1. Witam.
    Wraz z chłopakiem jesteśmy bardzo zainteresowani pracą jako para.Mamy własny transport.Proszę o kontakt drogą mailową dominikagolagolunska@gmail.com.

  2. Mateusz.Durtka na wrzesień 20, 2016 @ 16:48

    Witam Serdecznie wraz ze swoim kolegą jesteśmy bardzo zainteresowani pracą, posiadamy własny środek transportu. Swoje CV napisałem na e-mailu