€ 8,19 brutto + dodatki

Od zaraz praca w Niemczech na magazynie odzieży bez znajomości języka Brema

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 2 miesiące próbne, potem stała
  • Opublikowany: Sierpień 9, 2014 1:42 am

Hurtownia odzieży w Bremen poszukuje magazynierów-komisjonerów od zaraz do pracy w Niemczech na magazynie. Ogłoszenie bez języka adresowane do Polaków poszukujących zatrudnienia na terenie Niemiec.

Stanowisko: magazynier – komisjoner
Zarobki: 8,19 euro brutto za godzinę + dodatki za zmiany nocne
Miejsce zatrudnienia: Bremen

Zadania:
– komisjonowanie, zbieranie zamówień na magazynie
– pakowanie, przepakowywanie towaru
– metkowanie, przygotowanie do wysyłki
– zakładanie zabezpieczeń antykradzieżowych

Wymagania:
– wysoka motywacja do fizycznej pracy
– gotowość pracy na zmiany nocne
– mile widziane doświadczenie oraz znajomość niemieckiego
– atutem będzie posiadanie własnego samochodu
– umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie w Niemczech, bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
– atrakcyjne dodatki za pracę w godzinach nocnych
– zapewnione zakwaterowanie w pełni urządzonych mieszkaniach (koszt ok 200-300 euro zależny od wielkości mieszkania, i lokalizacji)
– pomagamy przy aklimatyzacji w Niemczech

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: ls/039/14

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 25053e5791e884e5

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Niemczech na magazynie odzieży bez znajomości języka Brema”

  1. znam język niemiecki jestem bystra i pracowita