€ 2500-3500/mc

Niemcy praca fizyczna 2023 bez znajomości języka jako pomocnik śmieciarza od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 15, 2022 02:07

Oferujemy fizyczną pracę w Niemczech dla pomocnika śmieciarza. Zatrudnienie od zaraz w Hamburgu dla chętnych bez znajomości języka przy odbieraniu odpadów komunalnych od klientów – mieszkańców.

Stanowisko: pomocnik śmieciarza

Miejscowość: Hamburg, Niemcy

Zarobki: 2500 do 3500 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • poruszanie się śmieciarką i odbiór odpadów od mieszkańców

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w różnych warunkach i pod presją
  • dobra kondycja fizyczna
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zdolność do pracy zespołowej
  • wydajność, zaangażowanie, uczynność

Zapewniamy:

  • wdrożenie pod okiem koordynatora
  • zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie
  • bezpieczne środowisko pracy
  • dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • komplet odzieży pracowniczej
  • zgrany zespół
  • duża liczba godzin pracy
  • świadczenia socjalne
  • opieka na miejscu i pomoc w przeszkoleniu
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • ubezpieczenie
  • prawo do płatnego urlopu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV oraz LM na adres dostępny poniżej:

  • zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „pomocniksmieciarza/04/2022″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-fizyczna-od-zaraz-jako-pomocnik-smieciarza-hamburg/

ID ogłoszenia: 3756256901ee5e3a