€ 13,30/h

Oferta pracy w Niemczech dla malarza-tapeciarza na budowie od zaraz Zwickau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Zwickau
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Lipiec 26, 2019 2:56 am

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie przy wykończeniach. Oferta ze Zwickau na stanowisku malarza-tapeciarza z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz/pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Zwickau, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 13,30 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca budowlana polegająca na malowaniu, szpachlowaniu, tapetowaniu, szlifowaniu, montażu dociepleń
  • obowiązkiem będzie malowanie i lakierowanie drzwi i okien, montaż podłóg i inne prace wykończeniowe

Oczekiwania:

  • rzetelność pracowitość, odpowiedzialność
  • prawo jazdy kat.B oraz własne auto
  • doświadczenie w branży, ukończona szkoła zawodowa
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • duża dokładność
  • niezawodność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę na czas nieokreślony
  • atrakcyjną stawkę godzinową w wysokości 13,30 euro brutto na godzinę
  • wysokie zarobki wypłacane na czas i możliwość pobierania zaliczek
  • pracodawca zapewnia dodatek na paliwo w wysokości 100 euro miesięcznie na tzw. zjazdy
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • dodatki na urlop i święta
  • rocznie do 30 dni urlopu
  • odzież roboczą
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora przez cały okres pobytu w Niemczech

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt mailowy z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • mpolasik@jobco.de

Zainteresowanych zapraszamy również do kontaktu telefonicznego, pod numerem: 0049-3752714514
Dzwonić można od wtorku do piątku od 9:00 do 15:30

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-na-budowie-jako-malarz-tapeciarz-od-zaraz-zwickau-2019/

ID ogłoszenia: 7095d39fbc7845d2