€ 15-17/h netto

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz na budowie przy regipsach Eichenau 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Eichenau
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 13, 2023 02:41

Oferujemy zatrudnienie w Eichenau dla regipsiarzy bez znajomości języka. Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy wykończeniach – regipsach z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik budowlany – regipsiarz, szpachlarz

Miasto: Eichenau, Niemcy

Zarobki: od 15 do 17 euro netto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie dla pracowników budowlanych przy montażu regipsów na ścianach i sufitach

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
  • przynajmniej 3 lata doświadczenia w pracy na budowie przy regipsach
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane na czas
  • szybką, sprawną rekrutację, przeprowadzoną drogą on line
  • możliwość rejestracji w ZUS
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia na miejscu
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • dodatki i premie – np. za polecenie pracownika 220 euro
  • zwrot kosztów dojazdu do Niemiec
  • opcja pobrania zaliczek w pierwszym miesiącu na kwotę do 900 euro netto
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę medyczną
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • 150 euro na tygodniowy urlop dla osób które podejmą stałą współpracę

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do zgłaszania się telefonicznie, pod numerem:

  • 730100611, lub mailowo, na adres: rekrutacja@inserv.com.pl

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-bez-jezyka-na-budowie-oferta-pracy-w-niemczech-przy-regipsach-eichenau/

ID ogłoszenia: 93163c0135945ef8