€ 1800-2400 brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji napojów Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 31, 2018 05:19

Poszukujemy chętnych do pracy w Niemczech na produkcji napojów energetycznych i izotonicznych. Zatrudnienie w fabryce z Hamburga bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 1800 do 2400 euro brutto miesięcznie w zależności od posiadanych kwalifikacji oraz znajomości języka niemieckiego

Wakaty: 6

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • przez pierwszych kilka dni pracownik ma zapewnione rzetelne szkolenie pracownicze
  • obowiązkiem będzie wsparcie przy obsłudze maszyn oraz pakowaniu gotowych napojów
  • zadania wykonywane są zgodnie z zasadami BHP

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia zatrudnienia w Niemczech od zaraz
  • dyspozycyjność od zaraz
  • sumienne wypełnianie zadań
  • zaangażowanie
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji
  • umiejętność utrzymywania porządku w miejscu pracy

Zapewniamy:

  • rzetelne przeszkolenie pracownicze zapewnione w pierwszych dniach
  • na miejscu możliwość skorzystania z zamieszkania w jednoosobowych pokojach za 250 euro miesięcznie
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • możliwość rozwoju
  • uniform służbowy

Aplikacja:
Prosimy o wysłanie zgłoszenia mailowo. Wiadomość zatytułowaną: „Niemcy praca na produkcji napojów, Hamburg 2018” należy wysłać z załączeniem CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres:

  • arbeit-einstellen@job4u.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-praca-niemcy-od-zaraz-produkcja-napojow-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 2505b0f246d666a0

Linki sponsorowane