€ 24100-25000 PLN brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech na budowie od zaraz przy regipsach Trewir 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Trier
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 16, 2022 1:34 am
  • Wygasa: 6 dni

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy regipsach. Zatrudnienie od zaraz w Trier dla budowlańców bez znajomości języka przy montażu sufitów podwieszanych i stawianiu ścianek działowych.

Stanowisko: pracownik przy regipsach

Lokalizacja: Trier, Niemcy

Pensja: 24 100 – 25 000 PLN brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie montaż regipsów, układanie płyt
  • obowiązkiem będzie montaż sufitów podwieszanych, stawianie ścianek, szpachlowanie, malowanie

Oczekiwania:

  • przynajmniej rok doświadczenia w pracy na budowie jako monter płyt karton-gips
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech na dłużej
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • preferowane zgłoszenia od osób z własnym autem
  • umiejętność malowania

Zapewniamy:

  • pracę w dni robocze od poniedziałku do piątku
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • umowę polską na warunkach niemieckich
  • podatki płacone w Niemczech
  • pracodawca zapewnia 50% kosztów zwrotu za przejazd do Niemiec
  • opcja ubezpieczenia również członków rodziny
  • pomoc przy uzyskaniu zwrotu podatku
  • bardzo dobre zarobki i możliwe dodatki
  • zamieszkanie
  • świadczenia socjalne
  • opcja podjęcia stałego zatrudnienia
  • tymczasowe zatrudnienie
  • stałe wsparcie ze strony agencji

Aplikacja:

Kontakt telefoniczny, dostępny pod numerami:

  • +48 536 598 574
  • +48 530 844 775
  • +48 575 440 785

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-od-zaraz-przy-regipsach-w-trier/

ID ogłoszenia: 5556322e6e4882e8