€ 1840/mc brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji kanapek dla par Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 8, 2018 06:07

Szukamy chętnych do podjęcia zatrudnienia w Berlinie od zaraz na produkcji kanapek, wrapów dla linii lotniczych. Niemcy praca dla par także bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: 1840 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 6

Obowiązki:

  • pracownik będzie zatrudniony w firmie która produkuje żywności na potrzeby linii lotniczych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wspieranie produkcji, np: dbanie o wysoką jakość, obsługiwanie maszyn, układanie składników, pakowanie, paletowanie i naklejanie etykietek
  • wykonywanie prac porządkowych

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji żywności i gastronomii
  • sumienne wypełnianie obowiązków, pracowitość
  • odpowiedzialność
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • pracę w systemie zmianowym na pełny etat
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy tymczasowej
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • umowa zostanie podpisana pomiędzy pracownikiem a niemieckim pracodawcą na okres 6 miesięcy
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • na miejscu pracodawca oferuje zakwaterowanie w cenie 250 euro od osoby lub 300 euro od pary

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosim o wysłanie wiadomości aplikacyjnych, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. pk/a3/04/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-dla-par-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 5635ac89b7b82868