€ 13-16/h brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie drogeryjnym w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 15, 2022 01:37

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na magazynie hurtowni drogeryjnej. Zatrudnienie w Lipsku dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatne w komfortowych warunkach.

Stanowisko: Pracownik magazynu drogeryjnego

Wakaty: 8

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: od 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało zbieranie zamówień, przeprowadzanie kontroli jakości towarów, pakowanie, sprawdzanie i rozładunek dostaw, prace porządkowe, obsługa komputera, wózka
  • pracownik będzie odpowiedzialny również wystawianie dokumentów

Oczekiwania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka sprawność fizyczna
  • energiczność
  • duża zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki
  • pracę w oparciu o niemiecką umowę do podjęcia od zaraz
  • płatny urlop wypoczynkowy
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • szkolenie pracownicze w języku polskim
  • dobre dodatki
  • gwarancja rozwoju

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą powyższą, proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres podany poniżej:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: magazyn drogeryjny, Lipsk 07/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-na-magazynie-drogeryjnym-od-zaraz-hurtownia-lipsk/

ID ogłoszenia: 60162d047d76a55a