€ 13-16 brutto/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu kliniki Stuttgart 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 26, 2018 03:15

Klinika medycyny estetycznej w Stuttgarcie od zaraz poszukuje sprzątaczek do pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy sprzątaniu powierzchni z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Termin: od zaraz

Pensja: od 13 do 16 euro brutto na godzinę – pracodawca uzgadnia stawkę indywidualnie z każdym pracownikiem na podstawie doświadczenia, kwalifikacji i znajomości języka

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za sprzątanie kliniki medycyny estetycznej ze Stuttgartu
  • do zadań należeć będzie o dbanie o czystość wszystkich pomieszczeń – sal zabiegowych, gabinetów, recepcji, toalet itp.

Wymagania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • przykładanie się do obowiązków, sumienność, skrupulatność, dokładność
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • przestrzeganie zasad BHP
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • na prośbę pracownika pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania
  • odzież roboczą oraz niezbędne środki, sprzęty i materiały
  • wdrożenie w zadania
  • opiekę polskiego rezydenta

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „sprzątanie kliniki/10/2018″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 3715bce79a5e74e7