€ 11,84-14,84/h brutto

Fizyczna praca w Niemczech bez języka dla par przy sortowaniu odzieży 2018 od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 21, 2018 03:33

Poszukujemy osób bez znajomości języka do fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu odzieży używanej. Od zaraz zatrudnienie 2018 dla par w Lipsku. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odzieży używanej

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Pensja: 11,84 do 14,84 euro brutto na godzinę

Liczba wakatów: 6

Obowiązki:

  • praca fizyczna przy ręcznym sortowaniu pod kątem jakościowym odzieży używanej

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak nałogów
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • możliwość pracy w kurzu/pyle – preferujemy zgłoszenia od osób bez alergii, uczuleń czy astmy
  • punktualność
  • sumienność, elastyczność

Zapewniamy:

  • umowę na okres 4 miesięcy
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • na miejscu zorganizowane przeszkolenie w języku polskim
  • darmowe zamieszkanie zapewnia pracodawca w kwaterach pracowniczych
  • pomoc przy sprawach urzędowych związanych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech
  • bardzo dobre zarobki

Aplikacja:
Prosimy o wysłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. fs/a/09/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-fizycznej-pracy-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-przy-sortowaniu-odziezy-lipsk/

ID ogłoszenia: 4955b9fdcf2a072f