€ 13,20/h + napiwki + zakwaterowanie

Fizyczna praca w Niemczech bez języka na myjni samochodowej od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Październik 2, 2018 3:36 am

Od zaraz zatrudnimy do mycia i sprzątania aut na myjni samochodowej w Hamburgu. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem dla pracowników na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny na myjni

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 13,20 euro brutto na godzinę pracy

Miejscowość: Hamburg, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Opis stanowiska pracy:

  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • obsługiwanie myjek pod ciśnieniem
  • używanie odpowiednich detergentów oraz sprzętów
  • obowiązkiem będzie dokładne sprzątanie oraz mycie i woskowanie samochodów osobowych

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie
  • dobra kondycja fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka motywacja
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na dłużej
  • bardzo dobre stawki
  • pensje wypłacaną przelewem na konto pracownika
  • wsparcie przy sprawach urzędowych
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • odprowadzanie składek a także płacenie podatku
  • wsparcie rezydenta Polaka na miejscu
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu

Aplikacja:
Drodzy, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo z załączeniem CV i LM, na adres:

  • pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca fizyczna na myjni, Hamburg 2018”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-w-myjni-samochodowej-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 8185bb2810e098dd

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Niemczech bez języka na myjni samochodowej od zaraz Hamburg”

  1. Andrzej Podejma na Październik 2, 2018 @ 1:50 pm

    witam porsze o kontakt w celu uzgodnienia kilku istotnych la mnie spraw
    698379322