€ od 11,00 /h +dodatki

Bez języka praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu ciastek 2022 w Haselünne

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Haselünne
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 18, 2022 02:39

Fabryka wypieków z Haselünne od zaraz poszukuje pakowaczy do pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2022 bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie zorganizowane dla pracowników.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Haselünne, Niemcy

Pensja: 11 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • samodzielne pakowanie wyrobów cukierniczych, głównie ciastek
  • obowiązkiem będzie wkładanie opakowań do pudełek zbiorczych
  • inne prace również o charakterze fizycznych przy taśmie

Oczekiwania:

  • preferowane zgłoszenia od osób z własnym autem
  • prawo jazdy kat. B
  • zdolność do pracy w grupie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zręczność
  • możliwość pracy w systemie 3 zmianowym

Zapewniamy:

  • możliwość pobierania zaliczek
  • terminowe wypłacanie wynagrodzenie
  • atrakcyjne premie oraz dodatki
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • prace na podstawie umowy
  • odprowadzanie składek oraz opłacanie podatków w Niemczech
  • darmowy komplet odzieży oraz buty
  • pomoc rezydenta Polaka na miejscu
  • zamieszkanie

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • bydgoszcz@cp-personal.com

źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/pakowanie-ciastek-oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-haselunne-2022/

ID ogłoszenia: 439620ad680793bb