€ od 13/h

Praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie zabawek od zaraz Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 14, 2020 04:17

Propozycja zatrudnienia od zaraz na magazynie hurtowni z zabawkami w Poczdamie. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech bez znajomości języka dla komisjonerów. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione jest na miejscu dla wszystkich pracowników.

Stanowisko: Pracownik magazynu z zabawkami

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 13 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Poczdam, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie hurtowni z zabawkami w Poczdamie
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie rozładunek dostaw, dbanie o porządek, zbieranie zamówień, pakowanie, wysyłka towarów, regularne przeliczanie całego magazynu itp.

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie, samodzielność
  • brak nałogów
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zmotywowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki, liczne premie oraz bonusy
  • prawo do urlopu płatnego
  • ubezpieczenie dla pracownika oraz jego rodziny
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc przy formalnościach
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • rzetelne szkolenie pracownicze

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania wiadomości z załączeniem CV oraz LM, na adres:

  • arbeiteinstellen@fastem.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca hurtownia zabawek | Poczdam 2020”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-zabawek-w-poczdamie-2020/

ID ogłoszenia: 2155e455a14760f6