€ 1400-1670 +dieta 8€/h

Dla par dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka przy produkcji art. mlecznych w Dreźnie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 31, 2020 04:23

Firma z Drezna poszukuje od zaraz kandydatów, a także pary do pracy w Niemczech na produkcji art. mlecznych. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji w mleczarni

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: od 1400 do 1670 euro brutto miesięcznie plus dieta dzienna w wysokości 8 euro netto

Liczba miejsc: 90

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na produkcji artykułów mleczarskich
  • zadania będą wykonywane przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem pracownika będzie etykietowanie, ważenie, przeprowadzanie kontroli jakości, pakowanie
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • posiadanie aktualnych badań w książeczce sanepidowskiej
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji
  • zdolność do pracy w grupie
  • wysoka motywacja
  • chęć podjęcia pracy na dłużej
  • własny samochód i prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka mile widziana aczkolwiek nie jest konieczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • dobre zarobki wypłacane terminowo
  • na miejscu zorganizowane miejsce zamieszkania
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • ubezpieczenie pracownicze również dla rodziny zatrudnionego
  • pracodawca zapewnia odprowadzanie podatków
  • zwrot za uniform roboczy
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o aplikowanie poprzez źródło.

Aktualnie rekrutacja prowadzona jest online oraz telefonicznie.

Link krótki do formularza rekrutacyjnego: https://linkd.pl/2ufe

Telefon kontaktowy: 500 456 300

źródło: mondi-polska.pl/pracownik-produkcji-w-mleczarni-drezno-1400-1670e-brutto-miesiac-8e-netto-dzien/

ID ogłoszenia: 3595e826b679c8db