€ 15-16,50/h+zakwaterowanie

Od zaraz bez języka dam pracę w Niemczech sprzątanie-dezynfekcja samolotów, Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 22, 2022 02:22

Od zaraz zatrudnienie na lotnisku we Frankfurcie nad Menem przy sprzątaniu i dezynfekcji samolotów. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka samolotów

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Wakaty: 6

Zarobki: od 15 do 16,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca na lotnisku jako sprzątacz-sprzątaczka wnętrz samolotów
  • obowiązkiem będzie odkurzanie, wycieranie powierzchni, odkażanie itp.

Wymagania:

  • brak alergii i uczuleń na środki do sprzątania/chemię gospodarczą
  • dostępność od zaraz
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • systematyczność, pracowitość
  • wysoka kultura osobista

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na okres 12 tygodni
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie legalne
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • za darmo zorganizowane zamieszkanie
  • pracodawca zapewnia rozwój i możliwość wzięcia udziału w tanim kursie języka niemieckiego
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na stałe
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do aplikowania mailowo, na adres poniższy:

  • pl.stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w tytule: „Sprzątanie-odkażanie samolotów, Frankfurt + imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-na-lotnisku-sprzatanie-samolotow-bez-jezyka-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 19362613cd06c3a4