€ 11,25/h brutto + zakwaterowanie

Praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu ośrodka bez znajomości języka Waren (Müritz)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Waren
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 25, 2018 06:54

Ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz przy sprzątaniu ośrodka wczasowego w Waren (Müritz). Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym dla sprzątaczek / sprzątaczy.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejscowość: Waren, Niemcy

Wakaty: 5

Zarobki: 11,25 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca przy sprzątaniu ośrodka wczasowego, ulokowanego w Waren
  • pracownik będzie odpowiedzialny za sprzątanie domków gościnnych a także apartamentów
  • w zależności od życzeń klientów, obowiązkiem będzie porządkowanie pokoi w czasie ich pobyty a także kompleksowe sprzątanie po wymeldowaniu

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • dostępność od zaraz
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, pracowitość
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego nawet w stopniu podstawowym
  • chęć podnoszenia kwalifikacji

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • darmowy posiłek w ciągu dnia
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • praca od zaraz dla 5 osób
  • zatrudnienie na czas określony do września 2018

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem drogi elektronicznej. Wiadomość e-mail z aktualnymi dokumentami aplikacyjnymi należy przesłać na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w tytule: sprzątanie ośrodka wczasowego, Waren 05/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-sprzataniu-osrodka-wypoczynkowego-w-waren/

ID ogłoszenia: 8715b071faaed72b