€ 14,50-16,50/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: marzec 9, 2018 06:48

Propozycja zatrudnienia w Berlinie przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych. Niemcy praca do podjęcia od zaraz z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 14,50 do 16,50 na godzinę brutto

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Obowiązki:

  • wykonywanie pracy o charakterze fizycznym, polegającej na kompleksowym sprzątaniu domów oraz mieszkań
  • zadania będą polegały na odkurzaniu powierzchni, myciu łazienki, kuchni, włączaniu pralki, itp.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • preferowanie doświadczenie w podobnej pracy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie
  • umiejętność wykonywania zadań szybko, sprawnie i dokładnie

Oferujemy:

  • pracę na dłużej
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania
  • odzież roboczą
  • wysokiej jakości chemię gospodarczą, sprzęty do sprzątania, różnego rodzaju rękawiczki, mopy, ścierki itp.
  • pracę w zespole 2-3 osobowym

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Sprzątanie domów i mieszkań, Berlin 2018” należy przesłać wraz z CV oraz LM na adres dostępny poniżej:

  • arbeit-einstellen@job4u.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-domow-i-mieszkan-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 6845aa1b20b5761f