€ Do uzg.

Od zaraz Niemcy praca przy pakowaniu kosmetyków bez znajomości języka 2021 w Kassel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kassel
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: styczeń 15, 2021 04:07

M.in. w rejonie Kassel dla pakowaczy od zaraz propozycja pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków. Oferta 2021 bez znajomości języka adresowana wyłącznie do kobiet. Pracodawca pomaga w kwestii zakwaterowania.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Kassel, Eisenach, Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Termin: styczeń 2021

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca manualna przy taśmie produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie pakowanie kosmetyków – lakierów, balsamów, kremów, szamponów
  • praca również przy kontroli jakości, napełnianiu opakowań, współpracy z innymi działami
  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami BHP

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • dostępność od zaraz
  • preferowane zgłoszenia wyłącznie od pań
  • umiejętność pracy zgodnie z zasadami
  • mile widziana aczkolwiek niekonieczna znajomość języka niemieckiego
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • dodatki do pensji podstawowej w postaci licznych premii i bonusów
  • obowiązujący system poleceń pracowniczych
  • zatrudnienie na podstawie tymczasowej umowy o pracę
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania odpłatnego niedaleko miejsca pracy

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/kassel2021

źródło: www.infopraca.pl/praca/pakowanie-kosmetykow-praca-dla-pan-bez-znajomosci-jezyka-stawka-eur-zapisy-na-styczen-2021/niemcy-kassel-eisenach/16241348

ID ogłoszenia: 1245ffcfc629d3d6