€ 10,50-13,20/h brutto + mieszkanie

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka w sklepie od zaraz Köln 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 5, 2018 05:19
Oferta fizycznej  pracy w Niemczech bez języka w sklepie od zaraz Köln 2019

Propozycja podjęcia fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy wykładaniu towarów w sklepach. Zatrudnienie od zaraz w Kolonii z darmowym zamieszkaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sklepie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Stawka godzinowa: 10,50 do 13,20/h brutto w zależności od zmiany

Zakres zadań:

  • praca fizyczna w sklepie
  • zatrudnienie w systemie zmianowym – na zmiany dzienne i nocne
  • obowiązkiem będzie wykładanie produktów na półki sklepowe a także kontrola jakości
  • przygotowywaniu towaru na ekspozycjach
  • zmiana cen
  • rozładunek oraz załadunek towarów

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • motywacja, pracowitość, zaangażowanie
  • dostępność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • przejazdy pomiędzy miejscem zamieszkania a marketami
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • ubezpieczenie pracownicze i dostęp do świadczeń socjalnych
  • opcję rozwoju
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • pracę po 8 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu
  • system zmianowy

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, w tym CV na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca fizyczna w sklepie, Kolonia″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-wykladanie-towaru-sklep-z-koln/

ID ogłoszenia: 1095a4e5b1fa3375