€ 12,85/h brutto

Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz sortowanie ubrań bez języka Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 27, 2022 1:29 am

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu odzieży używanej. Oferta z Cottbus dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Sortowacz ubrań

Miasto: Cottbus, Niemcy

Pensja: 12,85 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • w pełni samodzielna oraz powtarzalna praca manualna przy sortowaniu ubrań używanych
  • do zadań należeć będzie zapewnienie odpowiedniego tempa pracy

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • pełna punktualność
  • zaangażowanie, sumienność
  • odpowiedzialność
  • brak uzależnień
  • brak alergii czy astmy
  • samodyscyplina

Zapewniamy:

  • dla pracowników najlepszych stałą umowę o pracę
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • pełny etat
  • pierwszą umowę na 3 miesięczny okres próbny
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych, administracyjnych czy kadrowych
  • gruntowne wdrożenie w obowiązki
  • bezpłatne zamieszkanie
  • pomoc w zmianie miejsca zamieszkania
  • atrakcyjne dodatki – karty sportowe, premie, paczki świąteczne

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres poniższy:

  • arbeiteinstellen@germanymail.com z dopiskiem w nagłówku: „Sortowanie odzieży używanej, Cottbus”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-niemcy-praca-fizyczna-od-zaraz-przy-sortowaniu-ubran-cottbus-2022/

ID ogłoszenia: 468628fb39f32b5e