€ od 16,50 €/h brutto

Dla par bez języka oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz w sklepie wykładanie towaru, Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: maj 31, 2024 01:25
  • Wygasa: 6 dni, 11 godzin

Również dla par w sklepie z Berlina dostępna od zaraz fizyczna praca w Niemczech przy wykładaniu towaru. Ogłoszenie bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sklepie

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: od 16,50 euro brutto na godzinę pracy +premie, dodatki

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska:

Poszukujemy dynamicznych osób do pracy fizycznej w sklepie w Berlinie. Zakres obowiązków obejmuje wykładanie towarów, dbanie o estetykę półek, oznaczanie produktów cenami, monitorowanie dat ważności oraz uzupełnianie braków. Do zadań należy także regularna inwentaryzacja. Praca wymaga dobrej kondycji fizycznej oraz umiejętności współpracy zespołowej.

Wymagania:

  • Gotowość do natychmiastowego rozpoczęcia pracy.
  • Zdolność do pracy zespołowej.
  • Dobra kondycja fizyczna.
  • Precyzja i zaangażowanie w wykonywaniu zadań.
  • Szybkie przyswajanie nowych umiejętności.
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • Brak nałogów.

Oferujemy:

  • Polskojęzyczne wsparcie na miejscu, pomoc w sprawach urzędowych.
  • Zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę, pełny etat z możliwością pracy na różnych zmianach.
  • Bezpłatne zakwaterowanie, możliwość dzielenia pokoju dla par.
  • Szkolenie w języku polskim, umożliwiające sprawne wykonywanie obowiązków.

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref.: fiz/b06/06/24

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dla-par-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-w-sklepie-wykladanie-towaru-berlin/

ID ogłoszenia: 8106658e19f51e1c

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.