€ 13-16/h brutto

Praca Niemcy od zaraz przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej Stuttgart dla sprzątaczek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 10, 2020 04:07

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla sprzątaczek-sprzątaczy z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie w Stuttgarcie przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej dla Polaków 2020.

Stanowisko: Pracownik kliniki stomatologicznej

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: od 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie sprzątanie w klinice stomatologicznej
  • dbanie o porządek we wszystkich pomieszczeniach
  • odpowiednie przechowywanie odpadów, włączanie lamp bakteriobójczych, wietrzenie, odkażanie powierzchni zgodnie ze sztuką
  • czasem obowiązkiem będzie pomoc asystentkom w przygotowaniu gabinetu do przyjęcia pacjenta – bardzo rzadko, w przypadkach awaryjnych – bóle, opóźnienia itp.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • prawo jazdy kat.B
  • dyspozycyjność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dobre zdrowie
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki
  • pomoc przy zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • pracę w systemie dwuzmianowym od 8 do 16 i od 14 do 22
  • wdrożenie w obowiązki
  • płatny urlop

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysłania CV oraz LM pocztą elektroniczną, na adres:

  • zuver@consultant.com z dopiskiem: „sprzątanie kliniki 01/2020″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-sprzataniu-kliniki-stomatologicznej-w-stuttgarcie/

ID ogłoszenia: 6725e1793ca13833