€ 2200-2600/mc brutto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz pomocnik śmieciarza bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 17, 2018 03:37

Od zaraz zatrudnimy chętnych do fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w Berlinie dla pomocnika śmieciarza z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: Pomocnik śmieciarza

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 2200 do 2600 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie zadań o charakterze fizycznych polegających na odbieraniu odpadów śmieciarką z firm i posesji prywatnych

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zdolność do pracy w grupie
  • bezkonfliktowość
  • wytrzymałość

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wdrożenie w obowiązki
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu oraz zakwaterowania
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „pomocniksmieciarza/08/2018″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-od-zaraz-pomocnik-smieciarza-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 8385b75b68623167

5 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz pomocnik śmieciarza bez języka Berlin”

  1. Jestem zainteresowany proszę o kontakt 01752671482

  2. Jestem chętny podjąć pracę. Proszę o kontakt 512015123

  3. Jestem bardzo chętny do podjęcia pracy u panstwa . Proszę o kontakt tel. 603346473 .Uprzejmię proszę

  4. Andrzej Podejma na październik 2, 2018 @ 12:14

    698379322 moge podjac sie pracy w trybie natychmiastowym czekam na informacje prosze dzwonic 698379322 lub @ . jin555@interia.pl.

  5. mariusz12345678 na grudzień 7, 2018 @ 19:14

    Witam. Jestem zainteresowany tom pracom.nr.tel.48785210633