€ 2600 +zakwaterowanie

Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz bez języka przy przeprowadzkach Hanower 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 7, 2020 04:54

Propozycja podjęcia fizycznej pracy w Niemczech przy przeprowadzkach. Ogłoszenie z Hanoweru aktualne od zaraz dla Polaków bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy przeprowadzkach

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Niemcy

Start: od zaraz

Pensja: 2600 euro brutto miesięcznie plus 15 euro netto diety za każdy dzień roboczy

Opis stanowiska pracy:

  • praca w zespole przy świadczeniu usług przeprowadzkowych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie demontowanie mebli, sprzętów + zabezpieczanie i bezpieczny przewóz, a następnie rozładunek i montaż na miejscu
  • konieczne jest dbanie o powierzone mienie

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • pełna samodzielność, solidność, zaangażowanie
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • dobra kondycja fizyczna
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności – nie starsze niż 3 miesiące
  • dobre zdrowie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej do podjęcia od zaraz
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • pracodawca zapewnia darmowe zakwaterowanie – prosimy o wcześniejszą rezerwację
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • pracę na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres poniższy:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. fp/a/07/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-przeprowadzkach-hanower-2020/

ID ogłoszenia: 9835f273a3c067c3