€ 13,20/h +zakwaterowanie, napiwki

Od zaraz Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka na myjni samochodowej Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 12, 2019 05:11

Pilnie poszukujemy od zaraz do fizycznej pracy w Niemczech na myjni samochodowej. Ogłoszenie z Hamburga bez znajomości języka przy myciu oraz sprzątaniu aut.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 13,20 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 6

Obowiązki:

  • oferta dotyczy pracy o charakterze fizycznym na myjni samochodowej
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za sprzątanie wnętrz aut oraz mycie i polerowanie z zewnątrz
  • obsługiwanie socjalistycznych sprzętów – myjek, odkurzaczy, polerki oraz odpowiedniej chemii

Oczekiwania:

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zaangażowanie
  • wysoka motywacja
  • odpowiedzialność
  • dobra kondycja fizyczna
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • przeszkolenie pracownicze
  • pierwszą umowę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia i podjęcia stałej pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem CV, na adres:

  • pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca fizyczna na myjni, Hamburg 2019”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-myjni-samochodowej-hamburg/

ID ogłoszenia: 895d278a829df79