€ od 12/h brutto +zakwaterowanie

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie hurtowni zabawek Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Podczam
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 15, 2019 5:05 am

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy zbieraniu zamówień na magazynie hurtowni z zabawkami. Od zaraz zatrudnienie w Poczdamie bez znajomości języka niemieckiego dla komisjonerów.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Poczdam, Niemcy

Pensja: 12 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 4

Zakres zadań:

  • zatrudnienie przy kompletowaniu zamówień na zabawki dla dzieci na magazynie
  • pracownik będzie również odpowiedzialny za dbanie o porządek, wprowadzanie danych do systemu, rozładunek i załadunek

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • motywacja
  • pełna samodzielność
  • zdyscyplinowanie, pracowitość
  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • brak problemów zdrowotnych

Oferujemy:

  • pracę do podjęcia od zaraz
  • niemiecką umowę na 3 miesiące próbne z opcją przejścia na stałą umowę dla pracowników najlepszych
  • pomoc rezydenta Polaka
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • pomoc przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV oraz listu motywacyjnego na adres podany poniżej:

  • arbeiteinstellen@fastmail.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca hurtownia zabawek | Poczdam 2019”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-na-magazynie-zabawek-poczdam/

ID ogłoszenia: 3955dcdb47101d39