€ 2150-2650/mc brutto

Od zaraz praca Niemcy dla par bez języka produkcja kremu czekoladowego Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 11, 2019 04:51

Zatrudnienie w fabryce z Kolonii na produkcji kremu czekoladowego. Od zaraz oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji kremu czekoladowego

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Termin: od zaraz

Pensja: 2150 do 2650 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 6

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej na produkcji kremu czekoladowego
  • praca w zależności od zapotrzebowania – może to być obsługa maszyn produkcyjnych, mycie oraz konserwacja urządzeń, przeprowadzanie kontroli jakości, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • uczciwość
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • sumienność, odpowiedzialność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • chęć do rozwoju
  • brak uzależnień
  • uczciwość

Zapewniamy:

  • pracę w systemie trójzmianowym
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu za 150 euro miesięcznie od osoby albo za 250 euro miesięcznie od pary
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej obowiązującej do końca roku
  • dla zainteresowanych możliwość przedłużenia zatrudnienia o kolejny rok
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie i bonusy
  • pracę od zaraz
  • wsparcie w organizacji dokumentów i przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia pocztą elektroniczną. Wiadomość e-mail prosimy przesłać z załączeniem CV na adres poniższy:

  • dringende@europe.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 10/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-niemcy-dla-par-od-zaraz-przy-produkcji-kremu-czekoladowego-kolonia/

ID ogłoszenia: 1715d9fa4f91f05c