€ 2900-3600 brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz dla kierowców kat.B w Monachium – przewóz VIP-ów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 10, 2021 2:10 am

Z podstawową znajomością języka od zaraz praca w Niemczech dla kierowców kat.B w Monachium przy przewozie VIP-ów. Zakwaterowanie zorganizowane będzie odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Kierowca kat. B

Miejscowość: Monachium, Niemcy

Start: od zaraz

Zarobki: od 2900 do 3600 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • oferta pracy na stanowisku kierowcy kat. B samochodów luksusowych – Mercedes S-klasy, BMW-7, Audi A-8
  • obowiązkiem pracownika będzie przewóz osób oraz obsługa eventów – wieczorów panieńskich, kawalerskich

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B
  • mała liczba punktów karnych
  • rozwaga, pracowitość, punktualność
  • schludność
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność
  • dostępność od zaraz
  • brak uzależnień

Zapewniamy:

  • dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • samodzielne stanowisko pracy
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • umowę na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • możliwość skorzystania z odpłatnego zakwaterowania zapewnionego na miejscu

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Kierowca kat. B, przewóz VIP Monachium – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-dla-kierowcy-kat-b-przy-przewozie-vip-ow-monachium/

ID ogłoszenia: 29961ae8e67b77d1