€ ~16 €/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bagażowy na lotnisku bez języka Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 21, 2023 00:55

Bez znajomości języka i doświadczenia do podjęcia praca w Niemczech jako bagażowy. Zatrudnienie od zaraz na lotnisku we Frankfurcie nad Menem dla pracowników fizycznych. Zakwaterowanie organizuje pracodawca – odpłatnie.

Stanowisko: bagażowy/a

Miejsce: Frankfurt nad Menem

Start: od zaraz – kwiecień/maj

Zarobki: od 16 €/h brutto

Liczba miejsc: 6

Zadania:

Poszukujemy pracowników do pracy o charakterze fizycznym, którzy będą odpowiedzialni za rozładunek i załadunek bagażu pasażerów oraz za jego transport między samolotem a lotniskiem. W zakresie obowiązków pracowników będzie również praca związana z ręcznym przemieszczaniem bagażu wewnątrz luków bagażowych samolotu.

Wymagania dla kandydatów na stanowisko obejmują:

Konieczność wykazania się niekaralnością oraz posiadanie certyfikatu bezpieczeństwa (pomagamy w jego zdobyciu). Mile widziane jest doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, jednakże chęć nauki języka również jest akceptowana – koszty kursu językowego pokrywa pracodawca. Kandydaci muszą być gotowi do pracy w trybie zmianowym, w tym również w nocy. Wymagana jest również dobra kondycja fizyczna, ponieważ praca może wymagać sporego wysiłku fizycznego.

Oferujemy:

Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe dla pracowników, którzy będą zatrudnieni na stanowisku. Dodatkowo, zapewniamy pomoc w dopełnieniu formalności związanych z pracą oraz bezpłatny kurs języka niemieckiego dla chętnych. Po okresie 6 miesięcy od rozpoczęcia pracy, pracownik otrzyma umowę bezpośrednio podpisaną z pracodawcą. W ciągu pierwszych 6 miesięcy zatrudnienia, pracownik będzie miał zapewnione komfortowe zakwaterowanie w 1-osobowych pokojach z Internetem oraz własną łazienką – koszt miesięczny wyniesie około 300 euro (potrącane z wynagrodzenia).

Aplikacja:

Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca kwietnia 2023.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Bagażowy lotnisko Frankfurt + imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-jako-bagazowy-od-zaraz-lotnisko-we-frankfurcie-nad-menem/

ID ogłoszenia: 464643d3ba31209e