€ 9,27/h brutto

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu słodyczy Gotha i Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gotha
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 28, 2018 04:14

W rejonie Gotha i Lipska do podjęcia od zaraz praca w Niemczech dla pakowaczy. Zatrudnienie 2018 bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy w firmie dystrybucyjnej. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Miasto: Gotha, Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,27 euro brutto/h

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za pracę przy pakowaniu słodyczy

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • dużą zaletą będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • zaangazowanie
  • elastyczność

Oferujemy:

  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie odpłatne
  • przejazdy do pracy
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudneiia
  • premia na święta i urlop
  • pracodawca zapewnia +25% do stawki podstawowej za pracę w systemie zmianowym
  • bardzo dobre zarobki
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pracę w Niemczech bez konieczności porozumiewania się w języku niemieckim

Aplikacja:

Zainteresowanych kandydatów,prosimy o kontakt pod numerem:

+48 757718458; +48 508 530 100

Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 16.

źródło: http://vegaconsult.com.pl/aktualne-oferty-pracy/

ID ogłoszenia: 7985b844fe307791