€ 1950€ + premie i dodatki

Dla par od zaraz praca w Niemczech na produkcji czekolady bez języka Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 24, 2019 02:55

Oferujemy atrakcyjną pracę w Niemczech od zaraz na produkcji czekolad. Zatrudnienie w fabryce z Berlina dla par bez znajomości języka przy obsłudze maszyn, pakowaniu, kontroli jakości wyrobów.

Stanowisko: Pakowacz czekolad

Liczba wakatów: 6

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: 1950 euro brutto miesięcznie plus premie oraz dodatki – dodatek mieszkaniowy to miesięcznie + 100 euro

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie przydzielona do pracy na linii produkcyjnej przy obsłudze maszyn, kontroli jakości, przygotowaniu mieszanek
  • głównie zadania przy przygotowywaniu czekolad z nadzieniem smakowym
  • 2 osoby będą zajmowały się pakowaniem gotowych produktów

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność na pół roku
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na stałe
  • konieczne jest aby każdy pracownik zrobił badania w niemieckim sanepidzie
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 300 euro od osoby miesięcznie
  • zapewnione zakwaterowanie w 2 osobowych pokojach dla par
  • wysokie wynagrodzenie oraz liczne dodatki
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie aplikacji z aktualnym CV, danymi kontaktowymi oraz terminem dyspozycyjności na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pc/b/04/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-czekolad-berlin/

ID ogłoszenia: 5515ce6c0c4e5599