€ 30-32 PLN/h brutto

Dam sezonową pracę w Niemczech zbiory szparagów 2018 Neuwarendorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Neuwarendorf
  • Opublikowany: grudzień 12, 2017 04:31

Ruszyły zapisy do sezonowej pracy w Niemczech na rok 2018 przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie na przełomie marca/kwietnia w Neuwarendorf dla osób bez języka niemieckiego i doświadczenia.

Miejscowość: Neuwarendorf, Niemcy

Termin: praca na sezon 2018

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy zbiorach szparagów

Zarobki: 30-32 PLN/h brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 30

Obowiązki:

  • zadania wykonywane będą na polu
  • obowiązkiem będzie zbiór szparagów – podważanie, oczyszczenie oraz pakowanie do skrzynek
  • niektóre osoby będą oddelegowane do obróbki warzyw

Oczekiwania:

  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • gotowość do wykonywania pracy fizycznej na polu
  • wiek od 25 do 45
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • pracowitość
  • chęć podjęcia sezonowej pracy w Niemczech w roku 2018

Zapewniamy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • pracę tymczasową na rok 2018
  • zatrudnienie dla kobiet i mężczyzn

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 895a2eeeaf42291