€ 2500-2800/mc brutto

Oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji dań gotowych od zaraz fabryka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 3, 2021 02:27

Oferta pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnienie w fabryce spożywczej z Kolonii przy produkcji dań gotowych. Zakwaterowanie zapewnione jest odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań gotowych

Wakaty: 8

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: od 2500 do 2800 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pierwsze dni pracy będą poświęcone szkoleniu oraz badaniom
  • do zadań pracownika będzie należało między innymi: pilnowanie jakości, dostarczanie składników, łatwe zadania przy linii produkcyjnej, obsługiwanie urządzeń produkcyjnych

Wymagania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • zdyscyplinowanie
  • samodzielność
  • dostępność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • gotowość do wykonywania pracy monotonnej i powtarzalnej
  • sumienność
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Niemczech na podstawie umowy niemieckiej do podjęcia od zaraz
  • dla najlepszych pracowników stałe zatrudnienie
  • ubezpieczenie pracownicze
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • odpłatne zakwaterowanie za 250 euro miesięcznie w wynajętym mieszkaniu

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń pocztą elektroniczną, na adres:

  • dringende@europe.com

W nagłówku prosimy wpisać: produkcja-dan-gotowych 11/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-na-produkcji-gotowych-dan-bez-znajomosci-jezyka-fabryka-w-kolonii/

ID ogłoszenia: 68061a90727276df