€ 2000-2500

Praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji pizzy od stycznia 2019 Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 11, 2019 07:18

Od stycznia 2019 zatrudnimy chętnych również bez znajomości języka na produkcji pizzy mrożonej. Niemcy praca w fabryce spożywczej z Hamburga dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy mrożonej

Wakaty: 8

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Pensja: 2000 do 2500 euro brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia i znajomości języka

Zakres zadań:

  • do obowiązków pracownika należeć będzie wspieranie zadań na produkcji pizzy i makaronów
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za obsługę, mycie oraz konserwację maszyn produkcyjnych, dostarczanie produktów, dbanie o porządek

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • pozytywne podejście
  • wysoka kultura osobista
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • elastyczność godzinowa
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • opieka Polaka
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze przed rozpoczęciem pracy
  • zatrudnienie na podstawie 3 miesięcznej umowy o pracę zgodnej z niemieckimi standardami
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech na stałe
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie od osoby
  • dodatki do wyrobów firmowych

Aplikacja:

Wiadomość e-mail zatytułowany: Nr ref. prod/a8/01/19, należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com

W wiadomości należy załączyć CV z aktualnymi danymi kontaktowymi.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-stycznia-2019-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-pizzy-hamburg/

ID ogłoszenia: 9135c37bd321be89

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji pizzy od stycznia 2019 Hamburg”

  1. Ewelina1995 na styczeń 11, 2019 @ 15:44

    Chetna para do pracy , prosze o kontakt 722344568