€ od 14,00-17,00 €/h brutto

Poczdam, Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie zabawek od zaraz 2024

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: styczeń 5, 2024 03:46

Dla komisjonerów od zaraz legalna praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie hurtowni z Poczdamu. Zatrudnienie 2024 przy kompletowaniu zamówień z zakwaterowaniem darmowym dla pracowników na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu z zabawkami

Termin: od zaraz

Miejscowość: Poczdam, Niemcy

Wynagrodzenie: od 14 do 17 euro brutto na godzinę pracy

Zadania:

Obowiązki obejmują kompletowanie zamówień artykułów dla dzieci, w tym zabawek, oraz przygotowywanie ich do wysyłki. Ponadto należy odpowiednio organizować składowanie produktów na magazynie i dbać o porządek oraz czystość na stanowisku pracy.

Wymagania:

Nie wymagamy doświadczenia w pracy magazynowej – zachęcamy do aplikowania osoby, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. Znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna, ale mile widziani są kandydaci z takimi umiejętnościami. Kluczowe są umiejętności organizacyjne oraz gotowość do efektywnej pracy w zespole. Oczekujemy zaangażowania i dokładności w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

Oferujemy szybki start: Po zaakceptowaniu aplikacji możesz rozpocząć pracę od razu. Gwarantujemy konkurencyjne zarobki: Stawka godzinowa wynosi od 14 do 17 euro brutto, uzależniona od zaangażowania. Zapewniamy bezpłatne mieszkanie, co pozwoli Ci zaoszczędzić na kosztach utrzymania. Ponadto oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, priorytetem jest Twój rozwój i zdobywanie umiejętności w obszarze logistyki i magazynowania. Dołączysz do zgranej ekipy, gdzie wspieramy się nawzajem i pracujemy w przyjaznej atmosferze.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Hurtownia zabawek | Poczdam 2024”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeit-einstellen@germanymail.com

źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/na-magazynie-zabawek-bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-hurtownia-poczdam-2024/

ID ogłoszenia: 646597474c7084f

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.