€ 8,84/h brutto

Sezonowa praca Niemcy bez języka przy zbiorach malin, truskawek i wiśni Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Maj 25, 2018 6:56 am

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka od czerwca 2018. Zatrudnienie w okolicach Hanoweru przy zbiorach malin, truskawek i wiśni na plantacji lub sadzie.

Stanowisko: Pracownik do zbioru malin i truskawek

Miejsce zatrudnienia: okolice Hanoweru, Niemcy

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka w wysokości 8,84/h brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od 1 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy zbiorze na polu owoców miękkich – truskawek i malin
  • później również zrywanie wiśni

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od czerwca
  • pracowitość
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • zatrudnienie sezonowe na okres około 10 tygodni
  • duża liczba godzin do wypracowania – codziennie od 8-10
  • atrakcyjne zarobki
  • pracodawca zorganizował zamieszkanie w nowych kontenerach mieszkalnych w cenie 200 euro na miesiąc
  • pracownik w ramach zakwaterowania ma dostęp do wspólnej kuchni, pryszniców i toalet

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • praca@pol-web.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-truskawek-i-malin-sezonowa-praca-niemcy-bez-jezyka-hanower-2018/

ID ogłoszenia: 215b072308c376a