€ 11 euro brutto/h

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz na produkcji pizzy Kolonia 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Luty 2, 2017 5:36 am

Oferujemy możliwość zatrudnienia w Kolonii dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków na produkcji pizzy mrożonej przy kontroli jakości, porcjowaniu składników i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik na produkcji
Lokalizacja: Kolonia, Niemcy
Stawka godzinowa: 11 euro brutto na godzinę pracy
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się porcjowaniem składników i układaniem ich na blaty zgodnie z przepisem producenta
  • osoba zatrudniona zajmuje się kontrolą jakości i pakowaniem gotowych produktów

Oczekiwania:

  • bardzo dobre zarządzani czasem pracy
  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • brak problemów z pracą w warunkach chłodniczych
  • znajomość zasad BHP do pracy z żywnością
  • doświadczenie

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie podczas pierwszej umowy
  • odzież roboczą
  • przeszkolenie pracownicze
  • pracę w młodym i ambitnym zespole, którego znaczna część to pracowniczy z Polski
  • wsparcie polskojęzycznych współpracowników i koordynatora

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem LM oraz CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • arbeiteinstellen@job4u.com

W tytule prosimy wpisać: „Produkcja pizzy mrożonej, Kolonia”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-produkcji-pizzy-bez-znajomosci-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 48758929bba5df0f