€ 8 euro brutto/h

Oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory szparagów, truskawek Berlin 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 4, 2016 02:31

Gospodarstwo z okolic Berlina zatrudni Polaków bez znajomości języka do zbiorów szparagów i truskawek na polu. Oferta sezonowej pracy w Niemczech od połowy kwietnia do sierpnia 2016.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Stawka godzinowa: 8 euro brutto na godzinę pracy

Start: od połowy kwietnia

Koniec: sierpień 2016

Obowiązki:

  • zbiór warzyw lub owoców miękkich na polu
  • osoba zatrudniona przydzielona jest do zbioru truskawek lub szparagów
  • przed rozpoczęciem sezonu pracownicy będą zajmować się przygotowaniem pól

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.B
  • możliwość podjęcia pracy od połowy kwietnia i pozostanie do sierpnia 2016
  • doświadczenie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie dla dwóch mężczyzn
  • miejsce zamieszkania, koszty w wysokości 6 euro na dobę będą do opłacenia przez pracownika, do dyspozycji jest zakwaterowanie w 2 pokojowym mieszkaniu z kuchnią oraz łazienką
  • zatrudnienie sezonowe

Aplikacja:
Prosimy przesłać zgłoszenie na poniżej podany adres kontaktowy:

  • praca@pol-web.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-kwietnia-2016-sezonowa-praca-niemcy-zbiory-szparagow-i-truskawek-berlin/

ID ogłoszenia: 58156b264a39199a