€ 1950 euro brutto/mc

Niemcy praca od zaraz na produkcji kosmetyków bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: styczeń 22, 2017 16:04

Zatrudnimy od zaraz chętnych również bez znajomości języka w fabryce kosmetyków naturalnych z Hamburga. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech na 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy
Termin: od zaraz
Wynagrodzenie: stawka godzinowa w wysokości 12,50 euro brutto na godzinę co daje 1950 euro brutto miesięcznie
Liczba miejsca do obsadzenia: 3

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce zajmującej się produkcją kosmetyków naturalnych ze składników organicznych
  • pracownik odpowiedzialny jest za sporządzanie półproduktów czyli mieszanie składników, obsługiwanie prostych maszyn, itp.
  • osoba zatrudniona zajmować się będzie etykietowaniem słoików, pakowaniem gotowego produktu i przeprowadzaniem kontroli jakości

Oczekiwania:

  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w zespole
  • elastyczność godzinowa i przy zadaniach do wypełniania
  • komunikatywność, optymizm
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • szybkość we wdrażaniu się w nowe obowiązki

Zapewniamy:

  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na 3 miesiące
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • urlop
  • pomoc na miejscu przy dopełnianiu formalności, przygotowywaniu dokumentów i tłumaczeniach
  • bogate zaplecze socjalne
  • odpłatne zamieszkanie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń z załączeniem aktualnego CV na adres:

  • dringende@europe.com

W tytule prosimy wpisać: produkcja-kosmetykow1/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-produkcja-kosmetykow-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 1405880b282198b4

10 komentarzy na “Niemcy praca od zaraz na produkcji kosmetyków bez znajomości języka Hamburg”

  1. Krystian Strzemecki na styczeń 19, 2017 @ 17:29

    Witam, jestem zainteresowany tą ofertą pracy, proszę o kontakt.
    tel. 577535387
    e-mail: strzemecki96@gmail.com

  2. Witam, Razem z dziewczyną i kolegą jesteśmy zainteresowani ofertą (posiadamy własny samochód). kontakt: 663011747

    Dawid N, Mateusz Ż, Aneta K

  3. Dobrowolski.d66 na styczeń 20, 2017 @ 13:46

    Dzień dobry .Bardzo chętnie podejmę pracę. Jestem dyspozycyjny . Kontakt tel 601196121

  4. Razem z chlopakiem jestesmy zainteresowani. kontakt:535924055

  5. Dzien dobry jestem zainteresowany pasta oferta mogę w każdej chwili przyjechać proszę o kontakt 789325958

  6. MARCZELLO84 na styczeń 23, 2017 @ 15:54

    Dzien dobry.Wspolnie z narzeczona jestesmy gotowi do podjecia tej pracy od zaraz ( posiadamy wlasne auto) Prosze o kontakt pod nr 609933594

  7. Dzień dobry, jestem zainteresowana ofertą, proszę o kontakt anspam@o2.pl

  8. Agnieszka2805 na styczeń 26, 2017 @ 17:29

    Witam,jestem zainteresowana tą ofertą pracy tel.884813009

  9. Witam ! Jestem zainteresowany praca tel +48881434256

  10. dunajska.renata na luty 7, 2017 @ 12:55

    Witam! Jestem zainteresowana pracą, wysłałam na powyższy adres email moje aplikacje. Oto mój numer kontaktowy +49 15217250161.