€ 1370 euro brutto miesięcznie

Dla par dam pracę fizyczną wykładanie towaru Berlin bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 8, 2015 18:50

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków przy wykładaniu towaru na półki w dyskoncie spożywczym. Oferta z Berlina bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 1370 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • ręczne wykładanie produktów na półki sklepowe
  • prace na magazynie przy zbieraniu produktów których brakuje na hali sprzedażowej
  • porządkowanie półek
  • kontrolowanie jakości
  • inne prace, jak np.: rozładunek dostaw, itp

Oczekiwania:

  • wysoka wytrzymałość fizyczna
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zmotywowanie do osiągania wysokich wyników
  • preferujemy zgłoszenia od par
  • sprawność, zwinność, spryt
  • logiczne myślenie
  • kreatywność
  • chęć podjęcia stałej pracy za granicą

Oferta:

  • początkowo umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • płatne miejsce zamieszkania oferowane przez pracodawcę, dla par zapewniony 2 osoby pokój w cenie 400 euro miesięcznie lub pokoje pojedyncze za 300 euro miesięcznie
  • na miejscu pomagamy przy dopełnieniu formalności
  • duża liczba godzin i możliwość pracy w godzinach dodatkowych

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną odpowiednio: “pracafizycznawsklepie/10/15” należy przesłać za pomocą poczty elektronicznej na adres:
dringende@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-dla-par-wykladanie-towaru-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 47956165563adfbb

13 komentarzy na “Dla par dam pracę fizyczną wykładanie towaru Berlin bez znajomości języka”

  1. Witam wraz z dziewczyna jestesmy zainteresowani praca. Prosimy o kontakt pod numerem tel. 690 309 674

  2. WITAM! Jako para malrzenska jestesmy zainteresowani wasza oferta. Prosimy o kontakt pod numer tel. 517 919 054

  3. Dla par dam pracę fizyczną wykładanie towaru Berlin bez znajomości języka na październik 11, 2015 @ 14:26

    witam jesteśmy zainteresowani ofertą pracy obecnie pracujemy w holandii w branży pakowniczej

  4. Witam, jestem zainteresowana panstwa oferta wraz z moim partnerem jestesmy gotowi na przyjazd do pracy od zaraz. nr tel. 724 170 934

  5. Witam serdecznie,wraz z partnerem jestesmy zainteresowani ta oferta pracy i gotowi do wyjazdu.Prosimy o kontakt pod nr.tel.534372005

    Ewelina i Arkadiusz

  6. Jesteśmy zajnteresowani w raz z mężem państwa ogłoszeniem jesteśmy do dyspozycji od zaraz +48729270413 pozdrawiamy

  7. Witam, wraz z moim chłopakiem jestesmy zainteresowani ta oferta. Możemy zacząć od zaraz. tel 725 222 318

  8. Witam!
    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ta oferta pracy. Mieszkamy w Berlinie wiec z zakwaterowaniem nie będzie żadnego problemu. Jesteśmy para bardo pracowita, świetnie pracujemy w grupie i dobrze zawieramy nowe znajomości. Prace możemy zacząć od zaraz. Prosimy o kontakt : 015214032276 email: monika7735@interia.pl
    Pozdrawiamy.

  9. Dzień dobry,
    jesteśmy zainteresowane ofertą pracy. Prosimy o kontakt 668 915 377
    Pozdrawiamy Anna i Justyna

  10. Witam,
    wraz z Narzeczoną jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy.
    Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz z własnym autem.
    Proszę o kontakt telefoniczny pod numer : +48 721 764 378

    Pozdrawiamy

  11. Witam! Jestesmy zainteresownay razem z moja dziewczyna wasza oferta pracy .Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz własnym autem . Liczymy na kontakt pod numer +48 693 524 274

  12. Witam! Jestesmy zainteresownay razem z moja dziewczyna wasza oferta pracy . Możemy wyjezdzac od zaraz wlasnym autem. Liczymy na kontakt pod numer +48 693 524 274

  13. witam.jestem zainteresowana razem z moja siostra wasza oferta pracy czekamy na kontakt 721900292