€ 9,20 euro brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech bez języka Hamburg na magazynie odzieżowym

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Listopad 19, 2015 5:19 pm

Zatrudnienie na magazynie odzieżowym w Hamburgu dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu, pakowaniu i inwentaryzacji. Oferta pracy w Niemczech od zaraz.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Zarobki: 9,20 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Zadania:

  • do końca roku bieżącego pracownicy zajmują się zbieraniem oraz pakowaniem zamówień
  • konieczne jest uporządkowanie magazynu
  • po nowym roku przez ok. 2 tygodnie pracownicy zajmują się inwentaryzacją

Wymagania:

  • gotowość do wyjazdu od zaraz za granicę w celu podjęcia pracy zarobkowej
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • wysoka odpowiedzialność
  • pracowitość
  • duża motywacja
  • energiczność

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy niemieckiej czasowej do połowy stycznia 2016
  • wsparcie polskiego przedstawiciela na miejscu
  • każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
  • zapewnione płatne miejsce zamieszkania

Aplikacja:
Chętnych prosimy o kontakt za pomocą poczty elektronicznej na adres:
neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „praca na magazynie, Hamburg″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-magazynie-z-odzieza-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 530564dcdede5899

4 komentarze na “Od zaraz praca w Niemczech bez języka Hamburg na magazynie odzieżowym”

  1. Witam , obecnie przebywam w Hamburgu, posiadam własny srodek transportu, aktualne swiadectwo o niekaralności tel 01521 5341139

  2. Witam, obecnie przebywam w okolicy Hamburga, chetnie podejme prace od zaraz tel. +48661214320

  3. Witam , chętnie podejmę pracę , bardzo mi zależy i mam motywację , proszę kontakt .