€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech dla kobiet od zaraz bez języka pakowanie warzyw

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Mötzow
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 24, 2016 02:34

Oferujemy zatrudnienie w Mötzow dla kobiet w przetwórni warzywno owocowej. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy myciu, sortowaniu i pakowaniu warzyw oraz owoców na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Sortowacz warzyw

Miejsce: Mötzow

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • mycie, sortowanie i pakowanie warzyw oraz owoców
  • odpowiednie przygotowywanie szparagów – częściowe obieranie
  • odpowiednie przechowywanie owoców i warzyw
  • praca na hali produkcyjnej wymaga stosowania zasad BHP
  • niektóre części hali są klimatyzowane, i panuje tam temperatura ok. 12 stopni Celsjusza
  • obsługa maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna, zręczność, pracowitość
  • możliwość pracy przy hałaśliwych maszynach
  • odpowiedni wygląd – nie wolno mieć makijażu, długich i sztucznych paznokci, biżuterii
  • pracownik musi mieć obcisłą odzież z materiałów gładkich bez wystających troczków/tasiemek/kamyków
  • konieczne jest posiadanie obuwia antypoślizgowego i zamkniętego – na gumowej podeszwie

Zapewniamy:

  • elastyczny podział zadań
  • pracę uzależnioną od wielkości zbiorów
  • równy podział obowiązków na wszystkich pracowników

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą pracą zapraszamy do wypełnienia formularza z dopiskiem o jaką pracę chodzi: “Przetwórstwo produktów rolnych szparag – truskawek – borówek – fasoli – rzepy”

źródło: http://www.arbeit-thiermann.eu/saisonarbeitsangebote/?lang=pl

ID ogłoszenia: 70056f30ea77adc8