€ 6,40 euro brutto/h

Hesja sezonowa praca Niemcy przy zbiorach szparagów od marca 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hesja
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 10, 2015 05:43

Oferujemy zatrudnienie w Hesji dla Polaków przy zbiorze szparagów na polu od marca 2016. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru szparagów

Lokalizacja: Hesja, Niemcy

Stawka godzinowa: 6,40 euro brutto/h

Start: od marca 2016

Liczba wakatów: do 30

Zadania:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbiór szparagów w gospodarstwie rolnym o powierzchni 80 ha.
  • pracownik podważa szparagi – wyciąga i układa w skrzynkach, pozostałe kopczyki musi przyklepać packą

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech od marca przyszłego roku
  • samodyscyplina
  • bardzo dobra sprawność i wytrzymałość
  • szybkie tempo
  • brak problemów zdrowotnych

Oczekiwania:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane terminowo w euro walucie
  • nadgodziny w wymiarze +2 na tydzień
  • praca przez 6 dni w tygodniu
  • pracodawca oferuje zakwaterowanie w cenie 3,09/doba – w tej cenie pracownik posiada bezpośredni dostęp do kuchni, łazienek i pryszniców oraz pokoju socjalnego, na miejscu zorganizowana jest również pościel

Aplikacja:
Drodzy kandydaci prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV w języku niemieckim na adres:

  • bauerhorn@gmx.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorach-szparagow-od-marca-2016-hesja/

ID ogłoszenia: 9225668eee02b270